يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
منوی اصلی 
 
 
اخبار > حضور شهردار منطقه 8 کرمانشاه در میان اهالی شهرک زیباشهر


  چاپ        ارسال به دوست

حضور شهردار منطقه 8 کرمانشاه در میان اهالی شهرک زیباشهر

 

شهردار منطقه 8 کرمانشاه به همراه سیداحسان احسانی عضو شورای باحضور در میان اهالی شهرک زیباشهر  به درخواست های  آنان جهت رفع مشکلات و امکان سنجی راهکارهای مناسب برای رفع آنها، رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 کرمانشاه، این ملاقات مردمی عصر شنبه 25 شهریور برگزار شد و ساکنان شهرک زیباشهر بدون واسطه و از نزدیک مشکلات و درخواستهای ضروری خود را با مهندس مهرنژاد در میان گذاشتند.

براساس این گزارش، آسفالت، دفع آبهای سطحی، نظافت و رفت و روب، احداث و جانمایی پارک و فضاهای بیشتر برای تفریح خانواده ها، از خواسته های ساکنان زیباشهر بود که در این نشست مطرح شد.

مهندس محمدرضا مهرنژاد در این دیدار مردمی درخصوص آسفالت و نظافت و رفت و روب قول مساعد داد و در خصوص احداث پارک و دفع آبهای سطحی تصریح کرد: در حد وسع و توان منطقه در بودجه سال آینده منظور و مطابق برنامه نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد.

شهردار منطقه 8 کرمانشاه ضمن تقدیر و تشکر از مردم بیان داشت: شهرداری برنامه های ارزنده ای را برای شهرک زیباشهر تعریف کرده است که بخشی از آنها در سال جاری اجرایی خواهد شد.

وی افزود: ایجاد پارک در صورت جانمایی و معرفی زمینی مناسب توسط اهالی، بازسازی جداول بلوار اصلی شهرک، بهسازی فضاهای سبز و آسفالت از جمله برنامه هایی است که در دستور کار این شهرداری است.

مهندس مهرنژاد خطاب به ساکنان شهرک زیباشهر تأکید کرد: اگر مساعدت و همکاری شما بزرگواران با مجموعه شهرداری صورت بگیرد طرحها و پروژه های زیادی برای ارتقای سطح معیشتی و رفاهی ساکنان شهرک تعریف شده است.

وی با بیان اینکه مشکل فقدان زمین برای اختصاص به فضای سبز و تفرجگاه جوانان و خانواده ها را از امکانات تفریحی و رفاهی مناسب محروم می کند، عنوان کرد: شهر و به طبع آن شهرکهای منطقه 8 نیازمند محیطی مناسب برای تفریح و تفرج شهروندان است و در صدد هستیم تا محیط سالم و زیبایی را برای تفریح خانواده ها محیا کنیم تا در ایام فراغت از آن استفاده کنند.

مهندس مهرنژاد تأکید کرد: بازدید از محله های منطقه 8 و ملاقات چهره به چهره با ساکنان با هدف شناسایی و تلاش برای رفع نیازهای شهری مردم صورت می گیرد.

در ادامه اهالی شهرک زیباشهر نیز مسائل و مشکلات مربوط به شهرک و درخواستهای خود را با شهردار منطقه 8 و عضو شورای شهر کرمانشاه در میان گذاشتند.

 

 

 


١٧:٤٢ - 1396/06/26    /    شماره : ٧١٥٩    /    تعداد نمایش : ٥٨١صفحه اصلی > اخبار 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری منطقه ۷ کرمانشاه می باشد.