يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
منوی اصلی



 
 
 
اخبار > شهردار منطقه 8 کرمانشاه همه روزهای هفته پاسخگوی شهروندان منطقه است


  چاپ        ارسال به دوست

شهردار منطقه 8 کرمانشاه همه روزهای هفته پاسخگوی شهروندان منطقه است

 

 شهردار منطقه 8 کرمانشاه همه روزهای هفته در دفتر خود پاسخگوی شهروندان منطقه جهت رسیدگی به درخواست های آنها در ارتباط با شهرداری است و ضمن بررسی تمامی در خواستهای شهروندان راهکارهایی جهت رفع آنها ارائه می دهد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8، مهندس محمدرضا مهرنژاد در حاشیه ملاقات با شهروندان و بررسی درخواستهای آنان، اعتماد سازی بین شهروندان و شهرداری، ایجاد ارتباطات دوسویه بین شهروندان و شهرداری و آشنایی بیشتر و بهتر با معضلات و مشکلات منطقه ای و محله ای برای تصمیم گیری جهت رفع آنها را از اهداف برگزاری دیدارهای مردمی شهردار منطقه عنوان کرد.

 مدیر منطقه 8 شهرداری کرمانشاه ملاقات های عمومی را از این منظر حائز اهمیت دانست که باعث میشود مسئولین شهر از نزدیک باسایر مسائل و مشکلات شهروندان مواجع شوند و نسبت به حل آنها تصمیم گیری و راهکار مناسب اتخاذ نمایند.

وی با اشاره به اینکه تحت هر شرایطی این دیدارهای صمیمانه باید برگزار شود بیان کرد با توجه به اینکه مسئولین موظف به رسیدگی به مشکلات مردم هستند باید بدون منت ودر کمال دلسوزی در این راستا گام بردارند لذا این دیدارها قطعا در این مهم تاثیر به سزا خواهد داشت.

مدیر منطقه 8 ضمن تاکید بر جدیت در رفع مشکلات سطح منطقه افزود: پرسنل این منطقه با تلاش شبانه روزی سعی بر ارائه خدمات و امکانات بهینه به شهروندان و جلب رضایت آنان دارند و این امر میسر نمی شود مگر با همکاری و مساعدت شهروندان که نتیجه این تعامل دو طرفه رفاه شهروندی وآبادانی شهر  را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی ست؛ در دیدار امروز شهروندان با شهردار منطقه 8، مسائل و مشکلاتی همچون ارائه تخفیف در صدور پروانه ساختمانی، آسفالت و زیرسازی معابر و کوچه ها و ... مطرح شد که مدیر منطقه نیز مطالبات وخواسته های شهروندان را بررسی و به تعدادی از مطالبات و درخواست های شهروندان شخصاً رسیدگی و مشکلات آنها را رفع کرد.


١١:٣٠ - 1396/04/26    /    شماره : ٧٠٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٨







صفحه اصلی > اخبار 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری منطقه ۷ کرمانشاه می باشد.