يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
منوی اصلی 
 
 
اخبار > مهلت تخفیف ویژه پذیره و ماده صد تا پایان شهریور


  چاپ        ارسال به دوست

مهلت تخفیف ویژه پذیره و ماده صد تا پایان شهریور

 

شهردار منطقه 8 کرمانشاه اعلام کرد: بر اساس بند 3 مصوبه 326 شورای اسلامی شهر و شهردار محترم کرمانشاه شهروندان تا پایان شهریور زمان دارند از تخفیف پرداخت عوارض و بدهی به شهرداری، بهره‌مند شوند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، مهندس محمدرضامهرنژاد، با اشاره به تصمیم شهرداری و مصوبه شورای اسلامی شهر کرمانشاه در راستای بخشودگی طلب شهرداری از شهروندان، اظهار کرد: شهروندانی که نسبت به پرونده توافقات خود و نیز صدور پروانه ساختمانی تفکیک عرصه و اعیان و بهای خدمات نخاله های ساختمانی تا تاریخ 30 شهریورماه 96 اقدام نمایند از 20 درصد تخفیفات خوش حسابی بهره مند خواهند شد .

وی افزود: این تخفیف علاوه بر تخفیف 30 درصدی بند 8 مصوبه 320، درخصوص 20 درصد تخفیف ویژه پذیره ماده صد که بصورت نقد پرداخت می شود اعمال خواهد شد.

به گفته مهندس مهرنژاد شهروندانی که نسبت به پرداخت نقدی جرایم کمیسیون ماده صد اقدام نمایند از 50 درصد تخفیف عوارض پذیره بهره مند می شوند.

شهردار منطقه 8 کرمانشاه با یادآوری اینکه در این زمینه اطلاع رسانی هم شده است، تأکید کرد: همچنین بدهکاران شهرداری در ماده صد و پذیره که بخشی از بدهی خود را قبلا تقسیط نموده اند در صورت پرداخت یکجا و نقد این مبالغ نیز شامل درصد بخشودگی خواهند شد.

وی گفت: افرادی که بعد از مدت تعیین شده نسبت به پرداخت بدهی و یا هزینه درخواست صدور پروانه و... خود اقدام کنند، طبق روال عادی برای آنها محاسبه خواهد شد. 

مهندس مهرنژاد با بیان اینکه پرداخت به موقع عوارض و هزینه‌های درخواست صدور پروانه و پایان کار موجب کمک به اشتغال در شهر می‌شود، از شهروندان خواست در مهلت مقرر نسبت به پرداخت بدهی و معوقات قبوض عوارض نوسازی و خدمات شهری اقدام کنند. 

مدیر منطقه 8 شهرداری کرمانشاه افزود: عوارضی که شهروندان پرداخت می‌کنند برای انجام خدمات جاری شهری مانند رفت و روب معابر، جمع آوری پسماند و ... هزینه می‌شود.

 

 

 

 

 


١٦:١١ - 1396/04/26    /    شماره : ٧٠٣٧    /    تعداد نمایش : ٤٥٢صفحه اصلی > اخبار 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری منطقه ۷ کرمانشاه می باشد.