يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧
منوی اصلی 
 
 
اخبار > دیدار شهردارمنطقه 8 و تعدادی از اعضای شورای شهر کرمانشاه با ساکنان شهرک پردیس


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار شهردارمنطقه 8 و تعدادی از اعضای شورای شهر کرمانشاه با ساکنان شهرک پردیس

 

مهندس محمدرضامهرنژاد شهردار منطقه 8 کرمانشاه  به همراه مهندس اعتصام فر معاون عمرانی شهرداری و معاون منطقه و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه (آقایان کامران ملکی، ابراهیم مرادی و میثم و پیمان موسوی اجاق) ضمن بازدید از پروژه های در دست اقدام شهرک پردیس با ساکنان این شهرک دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه 8، در این بازدید به درخواست ساکنین  توجه و درخصوص مشکلات شهرک و درخواستهای آنان از جمله آسفالت انتهای بلوار شقایق، جمع آوری زباله و ایحاد کانال برای دفع آبهای سطحی قول مساعد داده شد.

مهندس مهرنژاد در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته،  توضیحاتی درخصوص کاستی ها و مشکلات موجود ارائه کرد.

وی با بیان اینکه برای رفع نیازهای این شهرک بودجه کلانی موردنیاز است که از توان شهرداری منطقه خارج است افزود: شهرک پردیس مشکلاتی داشت که ما تاکنون توانسته ایم بسیاری از مشکلات اساسی این شهرک را برطرف سازیم.

وی ادامه داد: با وجود این، هنوز مشکلات عدیده ای از قبیل خدماتی، فضاسازی، محوطه سازی، زیباسازی و فضای سبز و پارکها گریبانگیر ساکنان شهرک است.

شهردار منطقه 8 کرمانشاه تأکید کرد: سعی خواهیم کرد با برچیدن این مشکل اساسی بتوانیم با برنامه ریزی دقیق و تعاملات دو طرفه با شهروندان در آینده ای نه چندان دور شاهد شکل گیری شهرکی منظم و آباد باشیم.

مهندس مهرنژاد از ساکنین شهرک خواست که نسبت به پرداخت عوارض سالیانه منازل و مغازه تجاری خود اقدام نمایند.


١١:١٥ - 1396/06/13    /    شماره : ٧١٣٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٩صفحه اصلی > اخبار 
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری منطقه ۷ کرمانشاه می باشد.